українська російська англійська
Відбулося засідання Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік
12.07.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

12 липня 2013 року у Міністерстві молоді та спорту відбулося засідання Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік

До складу Експертної ради з розгляду та експертизи допущених проектів увійшли представники Адміністрації Президента України, центральних органів виконавчої влади (МОНу, Мінкультури, МОЗу, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики), народні депутати України, науковці та діячі культури.

На засіданні було здійснено конкурсний відбір і визначено проекти, які заслуговують на державну фінансову підтримку. Кожен член Експертної ради надав свою окрему оцінку, а також рекомендації щодо розміру гранта.

Шляхом голосування більшістю голосів підтримано та затверджено 36 проектів, які будуть рекомендовані Президенту України для призначення грантів Президента України для обдарованої молоді у 2014 році.

За результатами обговорення Експертною радою затверджено 15 проектів у галузі суспільної науки, 7 у природничій галузі, 5 в освітній, 4 в мистецькій, 3 проекти у галузі медицини та 2 проекти в технічній галузі.

 

Довідка

Гранти Президента України – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах (п. 1 Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді, затвердженого Указом Президента України від 2 серпня 2000 року № 945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді").

Відповідно до пункту 1 вищезазначеного Указу Встановлено 60 щорічних грантів Президента України для обдарованої молоді.

До 1 березня 2013 року Держмолодьспортом забезпечено прийом заявок на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік.

Держмолодьспортом отримано 119 проектів  з 22 регіонів України (на 2013 рік було подано 72 проектів).

До розгляду Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді допущено 105 проектів.

14 проектів не допущено до експертизи у зв’язку з недотриманням вимог оформлення і подання проектів на конкурс, які затверджені наказом Мінсім’ямолодьспорту від 30.12.05 № 3513, а саме:

- відсутність повного пакету документів;

- документи, що є невід’ємними частинами проекту, не відповідають вимогам оформлення;

- термін реалізації проекту розрахований більш ніж на 1 рік;

- термін реалізації проекту розрахований на 2013 рік;

- кошторис проекту перевищує 75 тис. грн;

- проекти подано повторно.

 

версія для друку