українська російська англійська
Майже 5 тис. ветеранів війни щорічно проходять курс лікування в обласному госпіталі на Луганщині
15.07.2013 | 15:55
ЛУГАНСЬКА ОДА

Керівництвом Луганської обласної державної адміністрації приділяється величезна увага інвалідам ВВВ, учасникам бойових дій, воїнам-інтернаціоналістам. Затверджена в області «Комплексна обласна програма соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012-2016 роки» дозволяє всебічно поліпшити медичне забезпечення цієї соціально незахищеної категорії населення.

Усі необхідні умови для отримання висококваліфікованої стаціонарної допомоги створені в умовах Луганського обласного госпіталю ветеранів війни ім. маршала А.І. Єременка. Щорічно курс лікування тут проходить 4700-4800 ветеранів війни.

У складі госпіталю функціонують чотири стаціонарних відділення (терапевтичне та неврологічне – по 65 ліжок, кардіологічне та хірургічне – по 60 ліжок), кабінети – рентгенологічний, фізіотерапевтичний, ендоскопічний, стоматологічний, функціональної та ультразвукової діагностики, лікувальної фізкультури та масажу, клініко-діагностична лабораторія. У хірургічному відділенні щороку проводиться до 500 різних оперативних втручань, вік хворих становить у середньому 80-85 років.

Цьогоріч для госпіталю придбано нове медичне обладнання: УЗД-апарат стоматологічна установка, біохімічний аналізатор, електрокардіограф, обладнання для пральні та харчоблоку.

За підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради забезпечено фінансування обласного госпіталю в повному обсязі.

версія для друку