українська російська англійська
На Дніпропетровщині з початку року 15 медиків отримали власне житло
15.07.2013 | 17:50
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

На Дніпропетровщині з початку 2013 року житло отримали 15 медиків. Планується, що до кінця поточного року щасливими власниками осель стануть ще 75 лікарів регіону. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що створення мотивацій для медпрацівників, за визначенням Президента України Віктора Януковича, є одним із пріоритетних напрямків медичної реформи.

«Для заохочення медичних працівників до роботи та підвищення їхнього рівня життя в усіх містах та районах Дніпропетровщини діють програми “місцевих стимулів”. Вони спрямовані на забезпечення медиків соціальними гарантіями: грошовими надбавками до заробітної плати, мобільним зв’язком, комп’ютерною технікою тощо», – сказала Валентина Гінзбург.

Забезпечення медиків регіону житлом є однією зі складових таких програм. Наразі 15 медиків, зокрема, вісім працівників первинної ланки, вже отримали житло у Дніпропетровську, Кривому Розі, Павлограді, а також у Новомосковському, Криничанському та Васильківському районах.

“Планується, що до кінця поточного року службове житло отримають ще 75 медиків регіону, з них 46 – сімейні лікарі», – сказала директор департаменту.

 

 

 

 

версія для друку