українська російська англійська
У 100 поштових відділеннях Тернопільщини реалізовується проект з надання адмінпослуг
16.07.2013 | 11:14
Тернопільська ОДА

На Тернопільщині вже у 100 поштових відділеннях реалізовується проект „Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”.

Його метою є спрощення процедури надання адмінпослуг широким верствам населення, в першу чергу – людям, які проживають у сільській місцевості, адже мешканцям сіл та селищ для здобуття тієї чи іншої довідки тепер не потрібно буде їхати до райцентру, витрачати свій час і гроші на проїзд, а просто потрібно прийти в поштове відділення, заповнити необхідний пакет документів, відправити лист на замовлення та отримати відповідь у встановлений законом термін.

Нагадаємо, що обласною державною адміністрацією та Тернопільською дирекцією УДППЗ „Укрпошта” 9 квітня 2013 року підписано меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг та затверджено календарний план заходів впровадження та розвитку проекту „Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту” у мережі відділень поштового зв'язку Тернопільської дирекції УДППЗ „Укрпошта”.

Всіма районними державними адміністраціями та Тернопільською міською радою підписані Регламенти з УДППЗ „Укрпошта” щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.

Даний регламент визначає організаційні принципи взаємодії працівників поштового зв’язку та фахівців районної державної адміністрації, врегульовує правовідносини, що виникають між об’єктами поштового зв’язку, районною державною адміністрацією, суб’єктами господарювання та громадянами.

Реалізація такого проекту здійснюється в рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо спрощення процедури надання населенню адміністративних послуг та створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів.

версія для друку