українська російська англійська
Реконструкцію Володимирської гірки в Києві завершать до 1025-річчя хрещення Київської Русі
18.07.2013 | 15:16
Київська МДА

У столиці продовжується благоустрій Володимирської гірки та реконструкція комплексу Колони Магдебурзького права. Перевірив підготовку об’єктів до святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

«Реконструкція Володимирської гірки та Колони Магдебурзького права важлива не лише в рамках святкування хрещення Київської Русі, а й з точки зору відновлення культурної спадщини міста. До 28 липня ми завершимо всі роботи. Для цього профільні служби – «Київзеленбуд», «Київавтодор», «Київміськсвітло» та інші – працюють як одна команда», – зазначив Анатолій Голубченко.

Після завершення всіх робіт, за словами першого заступника голови КМДА, ці об’єкти стануть частиною неповторного маршруту: від Хрещатика кияни та гості столиці зможуть потрапити в чудовий парк на Володимирській гірці, а звідти спуститися до Колони Магдебурзького права й вийти на набережну Дніпра. Далі можна прогулятися до Поштової площі, пройтися вулицею Сагайдачного й вийти на Андріївській узвіз.

Наразі на Володимирській гірці завершується укладання нової бруківки та огорожі, зеленбудівці облаштовують тематичні квітники та застеляють схили газоном. Крім того, будуть замінені ліхтарі, облаштовані доріжки, що сполучають парк із Володимирським узвозом.

Разом із тим, Анатолій Голубченко заявив, що є певні заборгованості перед працівниками та підрядною організацією. Затримка з виплатами пов’язана з тим, що не було проведено засідання сесії Київради, де мали розглядатися фінансові питання та виділення коштів. Як тільки засідання сесії відбудеться – заборгованість погасять.

версія для друку