українська російська англійська
У київському метрополітені передбачили додаткові потяги на час святкування хрещення Київської Русі
26.07.2013 | 15:14
Київський МДА

КП «Київський метрополітен» передбачив додаткові резервні потяги на 27 липня для забезпечення належних пасажирських перевезень на час проведення загальноміських святкових заходів із відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Так, у разі збільшення пасажиропотоків рухомий склад буде видано на Святошинсько-Броварську та Куренівсько-Червоноармійську лінії з 21:00 до 23:40.

Також у київському метрополітені попереджають киян та гостей міста, що у зв’язку з проведенням 28 липня на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Севастополь» (Севастополь) станція «Олімпійська» Куренівсько-Червоноармійської лінії буде зачинена для пасажирів на вхід та вихід з 18:30 до 19:30, а поїзди курсуватимуть повз неї без зупинки.

Також імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого», якщо пасажиропотік після закінчення футбольного матчу перевищуватиме перевізну спроможність.

На Куренівсько-Червоноармійську лінію з 20:00 до 22:30 в разі необхідності буде додано резервні поїзди.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів під час проїзду в підземці дотримуватись громадського порядку і Правил користування метрополітеном.

 

 

 

версія для друку