українська російська англійська
Адміністрація морських портів закріпила рівний доступ до стратегічних об'єктів
30.07.2013 | 18:05
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Адміністрація морських портів України затвердила єдину процедуру рівного і прозорого доступу всіх суб'єктів господарювання будь-яких форм власності, які здійснюють свою діяльність на території морських портів, до стратегічних об'єктів портової інфраструктури. Про це під час прес-конференції 30 липня заявив в.о. голови АМПУ Юрій Васьков.

Зокрема, відповідно до Закону «Про морські порти України» йдеться про рівний доступ до таких об'єктів портової інфраструктури, як акваторія, гідротехнічні споруди – причали, моли, дамби, канали і т.д., автодороги, залізниці, інженерні мережі, якщо ними користуються мінімум два суб'єкти господарювання.

«Всім керівникам морських портів – начальникам адміністрацій в кожному морському порту доручено упродовж трьох днів укладати відповідні договори з контрагентами та визначити прозорий і зрозумілий для всіх механізм користування стратегічними об'єктами портової інфраструктури, які перебувають на балансі АМПУ і використовуються двома і більше суб'єктами господарювання», – підкреслив Юрій Васьков.

Крім того, з 1 серпня в Адміністрації морських портів України починає роботу «гаряча лінія» для збору інформації від клієнтів і прийняття звернень від усіх компаній, що здійснюють діяльність на території морських портів, щодо дотримання прав рівного доступу до портової інфраструктури, а також взаємодії з АМПУ.

«Сьогодні керівник адміністрації морського порту координує роботу всіх компаній, що функціонують на території порту, як географічного об'єкта, а значить – створює умови для рівного та якісного використання всіх об'єктів портової інфраструктури. Наше завдання – відповідна реакція на будь-які спірні ситуації», - зазначив в.о. голови АМПУ.

Довідково

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) створено 13 червня 2013 року згідно із Законом України «Про морські порти України». Адміністрація стала правонаступником стратегічних об'єктів інфраструктури українських морських портів і покликана створювати умови для залучення приватних інвесторів у портову галузь.

 

версія для друку