українська російська англійська
У Дніпропетровську відкрито після реконструкції "Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом"
09.08.2013 | 15:03
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул у Дніпропетровську відкрив після повної реконструкції «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».

«За три останніх роки на Дніпропетровщині реконструйовано, відновлено та переоснащено 23 медичних заклади. Зокрема, було відкрито після реконструкції сучасні перинатальні центри у Дніпропетровську – на 200 місць, та Кривому Розі – на 125 місць, відкрито новий корпус Обласної дитячої лікарні, реконструйовано інфекційне відділення у місті Павлоград, що обслуговує весь Західний Донбас. Окрім цього, у Дніпропетровську завершується будівництво одного з найважливіших об’єктів медичної галузі регіону - сучасного радіологічного центру. Уряд продовжить надавати підтримку у розвитку медицини регіону», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Сума проведених капітальних ремонтів та реконструкцій у 23-х медичних закладах Дніпропетровщини складає близько 320 млн. гривень.

«Також з початку 2010 року лікувально-профілактичні заклади області отримали обладнання на суму понад 350 млн. гривень», - сказав Олександр Вілкул.

Площа «Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом» після реконструкції збільшена втричі. На ній знаходяться відділення для амбулаторного лікування, цілодобовий стаціонар на 30 місць, а також профілактичні та методичні кабінети. Центр розрахований на 7000 відвідувань у рік.

 

 

версія для друку