українська російська англійська
Столиця готується відзначати День Незалежності України
15.08.2013 | 09:16
КИЇВСЬКА МДА

У Києві триває підготовка до відзначення 22-ої річниці Незалежності України. Окрім організації державних заходів з нагоди свята і великої  кількості загальноміських та районних подій для киян та гостей, столиця здійснює благоустрій та озеленення міста, відпрацьовує організаційні деталі тощо.

Так, під час наради у КМДА під головуванням першого заступника очільника КМДА Анатолія Голубченка профільним департаментам та керівникам центральних районів доручено забезпечити належний благоустрій у місцях проведення урочистих та святкових заходів, зокрема, на Хрещатику, Майдані Незалежності, Європейській та Софійській площах тощо, а також в усіх районах міста.

Анатолій Голубченко доручив встановити додаткову кількість урн для сміття і громадських вбиралень у місцях проведення урочистих заходів у центральній частині Києва та забезпечити роботу додаткових бригад із прибирання. Залучать і додаткову техніку для цілодобового вивезення сміття у центральній столиці.

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Київ прикрасять квітами та національною символікою: встановлять прапори на опорах зовнішнього освітлення, фасадах адміністративних та житлових будинків.

Крім того, запланована організація святкової торгівлі у середмісті Києва.

версія для друку