українська російська англійська
Проект "Картка киянина" успішно впроваджується в мережі продовольчих магазинів
04.09.2013 | 18:24
Київська МДА

Керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації ознайомилось з особливостями роботи магазинів, з якими укладена Угода про співпрацю щодо надання знижок власникам «Картки киянина». 3 вересня очільник Шевченківського району Сергій Зімін відвідав супермаркет «BILLA», що розташований на Львівській площі.

Ця мережа супермаркетів є партнерами проекту «Картка киянина», що успішно реалізується на території Шевченківського району. Учасники виїзної наради оглянули асортимент товарів, а це – понад 8 тисяч найменувань.

Нагадаємо, що з 1 липня поточного року Департаментом соціальної політики і Департаментом промисловості та розвитку підприємництва укладені договори про співпрацю з торгівельними мережами столиці, що дозволяють власникам «Картки киянина» придбати товари за нижчими цінами. Так, «Білла-Україна» надає знижку в розмірі 7% від вартості товарів (окрім акційних, товарів ТМ Сlever, алкогольних та тютюнових виробів) у роздрібних цінах. Таку знижку можна отримати з моменту відкриття магазину до 12-00 у понеділок, вівторок та середу.

Впровадження проекту «Картка киянина» у столиці є одним з напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України. Утримувачі «Картки киянина» можуть безкоштовно їздити в метрополітені, купувати ліки в мережі аптек комунального підприємства «Фармація» та товари в найбільших мережах супермаркетів зі знижкою.

Сергій Зімін зазначив, що вже до кінця 2013 року всі 26 тис. шевченківців, що зареєстровані за програмою, отримають «Картку киянина» у районному управління праці та соціального захисту населення.

 

версія для друку