українська російська англійська
Соціально вразливі жителі Рівненщини отримали більше мільярда гривень держпідтримки
04.09.2013 | 18:39
Рівненська ОДА

1 мільярд 13 мільйонів 300 тисяч гривень отримала область за 8 місяців на виплату державної допомоги сім’ям із дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам із дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям. Цьогорічна сума асигнувань із держказни для пільгових категорій майже на 200 мільйонів більша, ніж на цю дату торік, прозвітували заступниці голови Рівненської облдержадміністрації Світлані Сад.

За її словами, посилення соціальної підтримки вразливих громадян зумовлене реалізацією нових президентських ініціатив. Позитивна динаміка спостерігатиметься й надалі, гарантує Віктор Янукович, оскільки держава дбає про підвищення добробуту громадян. Так, на прикладі допомог для малозабезпечених сімей показовими є три цифри.

 Якщо нині їм платять із держказни по 2 508 гривень, то на кінець року сума бюджетної підтримки становитиме 3 127 гривень, а в 2014-у збільшиться до 3 484 гривень. Паралельно зростають держвидатки для інших незахищених жителів Рівненщини, зауважила Світлана Сад.  За її словами, підґрунтям для посилення соціальних стандартів є економічна стабільність у державі, яку завдяки президентській політиці вдалося зберегти навіть в умовах світової кризи.

Довідково: сьогодні кожен другий житель Рівненщини – пільговик і потребує соціальної підтримки від держави. Цьогоріч їм виплатять майже 2 мільярди бюджетних гривень.

 

 

версія для друку