українська російська англійська
У Києві перевіряються всі без винятку паркувальні майданчики
05.09.2013 | 14:14
Київська МДА

КП «Київтранспарксервіс» продовжуватиме перевірку паркувальних майданчиків, незалежно від того чи є в них договори з комунальним підприємством. Про це заявив директор КП «Київтранспарксервіс» Андрій Дудко, під час зустрічі з учасниками акції протесту працівників паркувального бізнесу.

«Під час перевірок ми часто наштовхуємося на ситуацію, коли підприємець, який уклав договір із нашим комунальним підприємством, із часом самовільно збільшує кількість машиномісць, не погоджуючи це з «Київтранспарксервісом» та порушуючи таким чином умови договору. Перш ніж звертатися до правоохоронних органів, ми неодноразово направляємо власникам парковок листи з проханням усунути виявлені порушення. І лише, коли реакція на зауваження відсутня, ми змушені звертатися до суду», – розповів Андрій Дудко.

Директор комунального підприємства також заявив, що наразі близько 150 паркувальних майданчиків у столиці взагалі не мають жодної дозвільної документації, ще частина парковок використовують землю за нецільовим призначенням.

Раніше повідомлялося, що «Київтранспарксервіс» на підставі виявлених порушень подало 17 позовів до суду. У разі, якщо підприємці не виправлять виявлені порушення, ця кількість може збільшитися. Найчастіше власники парковок самовільно збільшують кількість машиномісць, перевищують встановлений тариф на паркування, а також порушують санітарний стан та благоустрій при експлуатації автостоянок.

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» створено з метою розвитку паркувального простору столиці та контролю за всіма наявними парковками й дотриманням умов договорів. Так, якщо в 2010 році місцевий бюджет поповнився на 5 млн. грн. від паркувального збору, то вже в 2012 ця сума зросла до 30 млн. грн., що вказує на позитивний результат роботи міста з упорядкування паркувального простору.

версія для друку