українська російська англійська
"InterMedikalEkoCity" прийматиме на лікування близько 1000 пацієнтів щороку
06.09.2013 | 14:04
Херсонська ОДА

На базі філіалу Міжнародної клініки відновного лікування у с.Щасливцеве Генічеського району Херсонської області розпочався Міжнародний семінар «Втручання при церебральному паралічі: Доказові принципи лікування у глобальній перспективі», який триватиме 3 дні.

У рамках проведення семінару понад 20 міжнародних експертів в області неврологічної реабілітації оглянули сучасне медичне містечко – об’єкт будівництва Національного проекту «InterMedikalEkoCity», та ознайомилися із концепцією унікальної лікувальної методики всесвітньо визнаного лікаря, автора ідеї проекту Володимира Козявкіна.

Участь у даному заході взяли заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко, Директор Департаменту національних проектів Юрій Гусєв, а також провідні фахівці з Австраліі, США, Швеції, Канади, Фінляндії, Нідерландів, Уганди, Індії, Італії, Росії та України з питань лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

Крім того, до участі у Міжнародному семінарі було запрошено головних обласних позаштатних спеціалістів зі спеціальності дитяча неврологія, фахівців профільних кафедр медичних університетів та академій післядипломної освіти, реабілітаційних центрів тощо.

Під час пленарної частини доктор медичних наук, професор Володимир Козявкін відзначив, що ДЦП - порушення рухових функції мозку є захворюванням, що найбільше призводить до інвалідності в дитячому віці: «Спільними зусиллями Уряду, Держінвестпроекту та науковців ми створимо медичне містечко майбутнього - «InterMedikalEkoCity», в якому прийматимуть на лікування, реабілітацію та оздоровлення до 1000 пацієнтів щороку», - додав він.

Довідка. «InterMedikalEkoCity», є складовою Національного проекту «Місто майбутнього». Головна мета проекту – створення на території Арабатської стрілки єдиного в Європі сучасного комплексу: Міжнародного медичного реабілітаційного містечка, в якому за особливою авторською технологією всесвітньо визнаного лікаря Володимира Козявкіна, лікуватимуть  пацієнтів з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), остехондрозом та наслідками травм і органічних уражень нервової системи.

 

 

версія для друку