українська російська англійська
Сучасне медмістечко в Генічеську щороку прийматиме на лікування 1000 пацієнтів
06.09.2013 | 14:44
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

5 вересня 2013 року в м. Генічеськ (Херсонська обл.) понад 20 міжнародних експертів в області неврологічної реабілітації оглянули сучасне медичне містечко – об’єкт будівництва Національного проекту  «InterMedicalEcoCity» – та ознайомилися із концепцією унікальної лікувальної методики всесвітньо визнаного лікаря, автора ідеї проекту Володимира Козявкіна. 70 тисяч пацієнтів із 60 країн світу вже успішно пройшли курс медичної реабілітації за його методикою.

Захід відбувся в рамках міжнародного семінару «Методи лікування дитячого церебрального паралічу» (ДЦП).

Привітального листа усім учасникам міжнародного семінару надіслав Президент України Віктор Янукович.

«Знаменно, що місцем проведення вашого представницького зібрання обрано Україну, - відзначив у своєму листі Глава держави.- Переконаний, що створюване у Херсонській області Міжнародне медичне екологічне містечко на Арабатській стрілці стане провідним науково-лікувальним центром, який поєднає унікальні природно-кліматичні умови півдня України з досягненнями сучасної реабілітаційної медицини», - наголосив Президент України.

Керівник Департаменту Нацпроектів Держінвестпроекту Юрій Гусєв зазначив: «В Україні на тисячу дітей діагноз ДЦП констатують у 2,5 випадках, сьогодні це понад 30 тисяч діток, які потребують різнобічної і довготривалої реабілітації. Створення медичного містечка майбутнього, в рамках Національного проекту  «InterMedicalEcoCity», допоможе цим дітям та їхнім батькам жити повноцінно на одному рівні з іншими людьми».

За словами Юрія Гусєва, будівництво  «InterMedicalEcoCity» – це також успішна інвестиція в державу. Як свідчить міжнародний досвід, за 2012 рік обсяг світової індустрії медичного та оздоровчого туризму становив $400 млрд, а  в 2015 році він збільшиться до $500 млрд».

«Торік медичні центри Туреччини прийняли 617 тис. осіб, що еквівалентно $4,2 млрд прибутку. Реалізація Національного проекту  «InterMedicalEcoCity» створить гідну конкуренцію медичним центрам Європи та світу», – зауважив Ю.Гусєв.

Доктор медичних наук, професор Володимир Козявкін відзначив, що ДЦП – порушення рухових функцій мозку - є захворюванням, що найбільше призводить до інвалідності в дитячому віці.

«Спільними зусиллями Уряду, Держінвестпроекту та науковців ми створимо медичне містечко майбутнього «InterMedicalEcoCity», в якому прийматимуть на лікування, реабілітацію та оздоровлення до 1000 пацієнтів щороку», – сказав В. Козявкін.

Як наголосив В. Козявкін, пацієнти з країн Західної Європи, Америки, Азії регулярно, двічі на місяць спеціальним чартерними рейсами прилітають в Україну на лікування.

версія для друку