українська російська англійська
За 3,5 роки у Волинь вкладено понад 6 млрд. грн. вітчизняних та іноземних інвестицій
13.09.2013 | 13:05
ВОЛИНСЬКА ОДА

За 3,5 роки у Волинь вкладено  понад 6 млрд. грн. вітчизняних та іноземних інвестицій, - констатував голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, доповідаючи Президенту України 12 вересня на нараді у Луцьку про перші успішні кроки у реалізації на Волині економічних та соціальних реформ Глави держави.

«Тільки за минулий рік у Волинь вкладено більш як 1,2 млрд. грн. вітчизняних капітальних інвестицій та майже 70 млн. дол. США іноземних», - конкретизував  він.

«Ці показники достатньо переконливі. Відновлено системи управління процесами, що відбуваються в області. Налагоджено практичну оперативну взаємодію між виконавчою владою та обласною радою, міськими головами, загалом з мережею місцевого самоврядування. А волиняни – люди працьовиті, обов’язкові у договірних зобов’язаннях», - наголосив Борис Клімчук.

Голова Волинської облдержадміністрації також зауважив, що «тема протекції вітчизняного виробника домінує у стратегії роботи влади. Натомість бізнес відповідає високою репутацією товарних знаків, ініціативами державно-приватного партнерства, підвищенням гарантій в оплаті праці та обсягах соціальних пакетів трудових колективів».

Борис Клімчук  подякував керівникам провідних підприємств краю за хорошу роботу та розуміння. «Завдяки вашій праці і щирим прагненням спільного успіху область має за 8 місяців 104,2% росту у промисловості, 104% росту у сільськогосподарському виробництві, найвищий в Україні темп росту заробітної плати, найнижчий індекс інфляції, відтак – найдинамічніший показник росту реальних доходів волинян», - зазначив він.

Голова Волинської облдержадміністрації також відзначив, що «цивільна влада області не бореться з тіньовою економікою, а цілеспрямовано створює умови, щоб бізнесмени поволі виходили з тіні на світло, тобто намагаємось мінімізувати явища і тіні, і корупції - через створення систем навчання і контролю. «Відтак, як результат, маємо на Волині найвищий в державі рівень добровільної сплати податків і перший рейтинг за оцінкою інституційного фактору розвитку бізнесу», - резюмував Борис Клімчук.

версія для друку