українська російська англійська
Микола Азаров вимагає чіткої підготовки до опалювального сезону
26.09.2013 | 14:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров очікує від Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула чіткої координації і максимального контролю щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. На цьому він наголосив на засіданні Кабінету Міністрів 26 вересня 2013 року.

Микола Азаров підкреслив, що Урядом поставлено завдання до 1 жовтня підготувати всі об’єкти житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону. 

«Проведену роботу ми будемо оцінювати по двох ключових критеріях. Перший – це підготовка об’єктів ЖКГ та отримання ними актів і паспортів готовності. Другий – це впровадження енергозберігаючих технологій. Регіони звітують про суттєві обсяги проведених робіт. Контролювати це питання має Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Я чекаю чіткої координації і максимального контролю», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем'єр-міністр поставив вимогу відповідальним особам на центральному та місцевому рівнях завершити підготовку до опалювального сезону у повному обсязі: «Особлива увага –   забезпеченню вчасної подачі тепла до об’єктів соціальної сфери та житлових будинків».

Також він доручив Мінрегіону забезпечити цілодобову роботу спеціального штабу, який буде відповідати за всі аспекти проведення опалювального сезону. «Залучайте всі необхідні підрозділи та служби, співпрацюйте з громадськістю, щоб ефективно контролювати ситуацію по всій країні», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду звернув  увагу щодо забезпечення  готовності аварійних служб до локалізації можливих надзвичайних ситуацій на системах життєзабезпечення населення. «Тут перевірку готовності повинні завершити як відповідні міністерства і відомства (Держслужба з надзвичайних ситуацій, Мінрегіон,  Мінінфраструктури), так і  місцеві органи влади», - сказав він.

До того ж Микола Азаров наголосив на готовності до зими снігоприбиральної та спецтехніки, місць для стоянки транзитного транспорту і т.д. «Минула зима засвідчила, що силами тільки Укравтодору та комунальних служб не завжди вдається оперативно забезпечити рух транспорту в складних погодних умовах. Тому завдання місцевих органів влади – відпрацювати плани взаємодії із суб’єктами господарювання, які мають відповідні можливості, громадськими організаціями та активістами, які  в деяких випадках працювали не менш віддано, ніж ті, хто має це робити за посадою», - зауважив Глава Уряду.

Микола Азаров повідомив, що за інформацією метеорологів, до кінця вересня температура повітря очікується нижчою за норму на 2-5 градусів. 

«До того часу, коли відповідно до нормативної середньодобової температури почнуть отримувати тепло об’єкти соціальної сфери – лікарні, дитячі садочки, школи, житлові будинки - все повинно бути готово. Часу обмаль, але він ще є – треба швидко, а головне – якісно вирішити всі проблеми. В квартирах і будинках повинно бути тепло», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку