українська російська англійська
У жовтні на Луганщині відбудеться IV Міжнародний інвестиційний форум
27.09.2013 | 10:00
ЛУГАНСЬКА ОДА

IV Луганський Міжнародний інвестиційний форум відбудеться 24 жовтня та триватиме до середини грудня 2013 року. Про це повідомив   директор департаменту зовнішніх зв’язків, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації Юрій Бережний.

«АПК є найбільш перспективною точкою зростання для України в цілому та для Луганщині окремо, - зазначив Юрій Бережний. – Проблемні зони ризикованого землеробства, які притаманні Луганщині, сьогодні допомагають подолати новітні технології. Це доводить досвід польських інвесторів, які з успіхом реалізують на нашій території проекти з вирощування овочів, фруктів та ягід».

Також Юрій Бережний, зазначив, що в цьому році Луганський Міжнародний інвестфорум відрізняється тим, що заходи в його рамках будуть диференційовані за різними галузями та триватимуть до середини грудня. Це круглі столи, конференції та інші форми, які дозволять спеціалістам у різних сферах діяльності обговорити перспективи співробітництва на території Луганської області. Планується проведення конференцій з питань розвитку машинобудування, інших галузей промислового виробництва та бюджетної сфери.

Однією з центральних тем форуму стане стимулювання внутрішнього попиту та внутрішньо обласної кооперації.

 

 

 

версія для друку