українська російська англійська
Відбудеться "круглий стіл" на тему міжсекторальної співпраці у сфері охорони здоров'я
26.09.2013 | 18:16
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

27 вересня 2013р. о 12:30 в приміщенні великої зали Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19), відбудеться "круглий стіл" з обговорення ефективного партнерства задля успішної реалізації соціальних ініціатив бізнесу в сфері охорони здоров’я.

 У "круглому столі" візьмуть участь: Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна, Народний депутат України Ксенія Ляпіна, Голова Правління УкрСиббанку в Україні Філіп Жоаньє, Координатор ЮНЕЙДС в Україні Яцек Тишко.

Організатором Круглого столу виступає Німецьке товариство міжнародного співробітництва - Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). У заході також керівник Програм з профілактики ВІЛ/СНІД GIZ в Україні доктор Мартін Каде. Модеруватиме роботу "круглого столу" телеведучий Олег Панюта.

 Представники ЗМІ запрошуються до участі у "круглому столі" та до участі у відкритій дискусії з учасниками та запрошеними експертами.

Акредитація журналістів за телефоном (050)742-87-18, контактна особа – Оксана Царенко, останній термін акредитації - 27 вересня 2013р., до 11:00 ранку. Попередня акредитація обов’язкова.

 

версія для друку