українська російська англійська
Обговорено питання вдосконалення нормативно-правової бази та її відповідності до законодавства ЄС
02.10.2013 | 16:50
Прес-служба Антимонопольного комітету

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Сергій Шершун представив Комітет на засіданні робочої групи з питань антимонопольного законодавства Американської Торговельної Палати в Україні.

Під час засідання Сергій Шершун взяв участь в обговоренні основних положень проекту Закону № 2955 «Про внесення змін до Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо забезпечення доказів у справах, які розглядаються органами Антимонопольного комітету України», робота над яким є одним з пріоритетних завдань Робочої групи. Він також поінформував присутніх про подальші кроки Антимонопольного комітету України щодо вдосконалення нормативно-правової бази та приведення її у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

Метою законопроекту є врегулювання порядку реалізації органами та посадовими особами системи органів Антимонопольного комітету України повноважень, передбачених Законом України «Про Антимонопольний комітет України», для створення належних процесуальних засад забезпечення доказів у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Члени робочої групи підтримали, зокрема, важливість закріплення на законодавчому рівні прав та обов’язків осіб, які беруть участь у справах, що сприятиме підсиленню процесуальних гарантій суб’єктів господарювання.

Учасники засідання наголосили на готовності до діалогу та обміну досвідом з питань антимонопольної політики, підкреслили високу ефективність діалогу між Палатою та Антимонопольним комітетом України, а також висловили сподівання щодо продовження ефективної співпраці в майбутньому.

версія для друку