українська російська англійська
Наталія Королевська ознайомиться з досвідом Швейцарії в організації роботи соціальних установ та проведе низку офіційних зустрічей
09.10.2013 | 12:04
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики Наталія Королевська 9-11 жовтня на запрошення Посла Швейцарії в Україні  Крістіана  Шьоненбергера відвідає  Швейцарську Конфедерацію. В рамках візиту відбудуться офіційні зустрічі з Головою Ради Кантонів (верхньої палати Парламенту) Швейцарії Ф.Ломбарді та з Федеральним радником, керівником Федерального департаменту внутрішніх справ Аленом Берсе.

Також заплановані зустрічі з керівництвом Червоного Хреста та з Президентом Конференції кантональних директорів з соціальних питань Швейцарії П.Гоммом. Окремим пунктом програми перебування є участь у семінар на тему „Супровід дорослих осіб з інвалідністю”.

Водночас Наталія Королевська ознайомиться з досвідом Швейцарії у питанні організації роботи установ соціальної допомоги та залучення людей з обмеженими можливостями до трудової діяльності. Зокрема, заплановано відвідування підприємства „GATE GOURMET”, Фонду „Pigna”, установи Рютігубельбад та господарства „Бюхегоф”.

 

версія для друку