українська російська англійська
У Києві обговорюватиметься міжнародне співробітництво у боротьбі з тероризмом
09.10.2013 | 12:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Пріоритети міжнародного співробітництва у боротьбі з тероризмом будуть обговорюватися на конференції ОБСЄ в Києві, яку 10-11 жовтня ц.р. організовує Українське головуванням в ОБСЄ за підтримки Департаменту ОБСЄ з питань транснаціональних загроз.

Учасники конференції зосередять увагу на останніх проблемах, завданнях та ефективних заходах у таких галузях, як протидія насильницькому екстремізму та радикалізації, які призводять до тероризму, розвиток співпраці держави і приватного сектору у боротьбі з тероризмом, а також зміцнення співробітництва правоохоронців у сфері дотримання прав людини і верховенства права.

Конференцію відкриє Постійний представник України при ОБСЄ, Голова Постійної ради ОБСЄ Ігор Прокопчук, Перший заступник Голови Служби безпеки України Петро Шатковський, Координатор Департаменту ОБСЄ з питань транснаціональних загроз Олексій Лиженков та Заступник начальника Департаменту ОБСЄ з питань прав людини Омер Фішер.

Представники ЗМІ запрошуються на відкриття конференції: в четвер, 10 жовтня 2013 року з 9:00 до 9:30, в Дипломатичній академії України (вул. Велика Житомирська, 2, миїв).

Телефони для акредитації: 238-17-20, 238-16-83, oov@mfa.gov.ua .

Завершення акредитації: 9 жовтня о 18.00 год.

версія для друку