українська російська англійська
Комісію з питань партнерства України з НАТО буде оновлено
24.10.2013 | 15:30
Прес-служба Міністерства закордонних справ

23 жовтня 2013 року на Урядовому засіданні схвалено проект Указу Президента України «Про внесення змін до деяких актів Президента України та визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 3 березня 2011 року № 265».

Одним із завдань зовнішньої політики України у сфері національної безпеки є продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору (НАТО) з усіх питань, що становлять взаємний інтерес.

З метою забезпечення належної внутрішньодержавної координації співробітництва з НАТО Указом Президента України від 18 листопада 2010 року було утворено Комісію з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору в якості допоміжного органу при Президентові України.

У 2011 році Указом Президента України від 3 березня 2011 року було затверджено її персональний склад.

Відповідно до Указу до складу Комісії на чолі з Міністром закордонних справ України увійшли п’ять національних координаторів з питань співробітництва України з НАТО в ключових сферах на рівні перших заступників/заступників керівників МЗС, Міноборони, Мінфіну, Мін’юсту та СБУ, а також представники АПУ, Секретаріату КМУ та Апарату РНБОУ.

Проект даного Указу Президента України розроблено МЗС України з метою  оновлення персонального складу Комісії з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору відповідно до кадрових змін в органах державної влади України та інших державних органах.

Прийняття Указу Президента України внесе зміни до персонального складу Комісії, відповідно до кадрових змін в центральних органах виконавчої влади та інших державних органах України, представники яких входять до складу Комісії, що забезпечить легітимність діяльності Комісії та сприятиме ефективному виконанню Комісією функцій, покладених на неї керівництвом держави.

версія для друку