Українські атлети достойно виступили на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств
29.10.2013 | 18:46
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Українські спортсмени гідно виступили на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств, які з 18 по 26 жовтня 2013 року відбувалися в Санкт-Петербурзі (Росія). На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Міністр зазначив, що українські спортсмени завоювали 34 нагороди, серед яких – 4 золоті, 16 срібних та 14 бронзових. Це на 11 медалей більше, ніж на перших Іграх, які в 2010 році проходили в Китаї.

"Наша збірна в загальнокомандному заліку за кількістю золотих нагород фінішувала на шостому місці після Росії (47), Франції (12), Японії (11), Ірану (6) і Китаю (5), але, якщо враховувати загальну кількість здобутих медалей, то за цим показником ми на другому місці після росіян", – підкреслив Міністр.

Равіль Сафіуллін запевнив, що преміальні за нагороди будуть виплачені вчасно й у повному обсязі.

Нагадаємо, що в липні 2013 року Кабінет Міністрів України підвищив винагороду за золоту медаль з 28 тисяч гривень до 50, за срібну – з 20 до 35 тисяч гривень і за бронзову нагороду – з 14 до 25 тисяч гривень.

У свою чергу президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк назвав виступ українських спортсменів на ІІ Всесвітніх іграх тріумфальним.

"Ми змагалися у 20 фіналах, вибороли нагороди в 10 із 11 видів спорту. Це свідчить про масштаб і силу наших атлетів на арені в єдиноборствах. Не багато країн, які є в першій десятці турнірної таблиці, можуть відзначитися перемогами в такій кількості видів спорту", – зауважив президент Спортивного комітету України.

Під час прес-конференції Равіль Сафіуллін також поінформував присутніх про ІІІ Всеукраїнські ігри з єдиноборств, які відбудуться 11 грудня 2013 року в Палаці спорту.

За словами Міністра, до програми турніру увійдуть змагання з 10 неолімпійських видів спорту. Розглядається також варіант проведення міжнародних матчевих зустрічей.