українська російська англійська
Україна покращила свої показники з реєстрації нерухомості в рейтингу Doing Business на 61 пункт
30.10.2013 | 17:40
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Україна зробила стрибок на 61 пункт (з 158-го до 97-го місця) у рейтингу Всесвітнього банку Doing Business за показником «реєстрація прав власності». Мова йде про прогноз на наступний рік.

Це стало можливим в першу чергу завдяки введенню нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно – в Єдиному державному реєстрі.

«На мою думку, це визнання того, що зусилля співробітників реєстраційної служби не пройшли марно. Ми сьогодні змогли довести, що прийняли виклик і провели одну з кращих реформ, а створення реєстраційної служби виправдало себе», - прокоментував ситуацію Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Він також додав, що Укрдержреєстр планує зосередитися на удосконаленні нормативної бази, дошліфувати її і переходити до реалізації проектів з використанням нових технологій.

«Ми повинні найближчим часом перейти до сучасних технологій, які передбачають роботу з електронними базами даних архівних документів та вдосконалення механізму ведення реєстрів. Але така висока оцінка Doing Business, з моєї точки зору, свідчить про те, що Україна сьогодні йде правильним шляхом і що за останні 10 місяців колектив реєстраційної служби таки довів, що в цілому реформа в сфері нерухомості проведена успішно», - додав Дмитро Ворона.

 

версія для друку