українська російська англійська
На Рівненщині презентували ІІ етап нацпроекту "Відкритий світ"
07.11.2013 | 10:50
Рівненська ОДА

Мультимедійні комплекси, сучасні комп’ютери для вчителів, а також цифрові лабораторії з фізики, хімії, історії, географії та біології. Таке сучасне інтерактивне обладнання до кінця року безкоштовно отримають учні 2000 українських шкіл у рамках ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ». Для цього необхідно взяти участь у конкурсі. Його презентація відбулася на базі Рівненської гуманітарної гімназії. У цьому навчальному закладі, за результатом попереднього етапу, вже обладнали п’ять мультимедійних класів.

Зокрема, фахівці нацпроекту розповіли, що у конкурсі зможуть взяти участь ті школи, які мають підключення до мережі інтернет. Оцінюватиметься також рівень підготовки вчителів до роботи з обладнанням, а також братимуть до уваги кількість учнів 6–8-х класів. Тим часом одним із завдань НАЦПРОЕКТУ є рівний доступ до якісної освіти всіх школярів, тож участь у ньому на рівних правах зможуть взяти як міські, так і сільські навчальні заклади. Водночас, аби  долучитися до проекту, вчителі, учні та їхні батьки мають відзняти відеоролик на тему: «Чому наша школа має першою отримати технології «Відкритого світу»» та розмістити його на відео-ресурсі www.youtube.com. Посилання на відеоролик директор школи має вказати, заповнюючи заявки на участь.

За словами заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Петра Коржевського, 44 навчальні заклади Рівненщини вже зареєструвалися для участі у ІІ етапі Національного проекту «Відкритий світ». Водночас заявки будуть приймати ще до 17 листопада.

Нагадаємо, у рамках реалізації І етапу проекту сучасне цифрове обладнання отримали 54 школи по всій території України. До кінця року, відповідно до рішення Президента України, учасниками нацпроекту «Відкритий світ» стануть ще 2000 шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі інтернет.

 

версія для друку