українська російська англійська
Микола Азаров: На соціальні виплати грошей в країні безумовно вистачає
12.11.2013 | 13:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На виплату соціальних видатків (пенсій, зарплат, допомог) грошей в країні вистачає. На цьому наголосив Прем'єр-міністр  Микола Азаров у ході зустрічі з представниками всеукраїнських громадських об'єднань інвалідів.

«Попри непросту економічну ситуацію в країні, пов’язану з світовою кризою, рецесією на ринках, зменшенням доходів від зовнішньої торгівлі, проблемами з експортом товарів у Російську Федерацію, рядом інших проблем, пов’язаних з високими цінами на газ, – соціальні виплати ми закриваємо. На ці цілі грошей в країні вистачає», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив, що підвищення соціальних стандартів – головне завдання і Президента, і Уряду, яке послідовно вже протягом трьох років виконується шляхом ухвалення відповідних рішень з підвищення зарплат, пенсій, різних видів допомог.

Зокрема, Прем'єр-міністр повідомив, що рішенням Уряду підвищено виплати у 20 разів за доглядом за психічнохворими. На ці цілі зараз спрямовується понад 1,2 млрд. грн. 

Він наголосив, що на сьогодні завдання Уряду – створити відповідні умови для зайнятості працездатного населення, а для людей з обмеженими можливостями «забезпечити хоча б мінімальні послуги для нормального життя». 

Однак, як підкреслив Микола Азаров, обмежуватися лише соціальними виплатами в сучасних умовах не можливо –  потрібно спрямовувати кошти на розвиток країни.

«Тому потрібно завжди знаходити баланс між тим, що можна виділити на соціальний захист і тим, що необхідно для розвитку країни», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив, що останнім часом Уряд чимало робить для докорінної модернізації країни.

 

 

 

 

 

версія для друку