українська російська англійська
Микола Азаров: Контролюючі і правоохоронні органи мають забути дорогу на підприємства, де немає ризиків
13.11.2013 | 12:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на доручення Президента України наказав контролюючим і правоохоронним органам не тиснути безпідставно на підприємства.  На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 13 листопада 2013 року.

«Доручаю Міністру доходів і зборів Клименку навести порядок у відомстві, забезпечити виконання доходів бюджету не за рахунок пресингу на платників, а за рахунок співробітництва з платниками і адресної, ризикоорієнтованої контрольно-перевірочної роботи. Попереджаю, що факти необґрунтованих перевірок Президент і Уряд будуть розцінювати як надзвичайну ситуацію, усувати яку ми будемо жорстко. Разом із тими, хто її створив. А органи внутрішніх справ, я звертаюсь до Міністра Захарченка, взагалі повинні забути шлях на підприємства, на ринки тощо, тільки якщо це не пов’язано з розслідуванням кримінальних справ», - заявив Микола Азаров.

Він повідомив, що на вчорашній зустрічі з представниками Спілки промисловців і підприємців, керівниками великих промислових підприємств та Федерації профспілок України Президент доручив Уряду невідкладно викорінити практику збору податків наперед та затримки відшкодування податку на додану вартість. Проаналізувати всі випадки податкових перевірок, які не мали результатом обґрунтоване рішення про нарахування податкових зобов’язань, та притягти до відповідальності винних у проведенні таких перевірок. Також треба продумати законодавчий механізм відшкодування завданої платникам шкоди за рахунок винних у цьому посадових осіб.

 

 

версія для друку