українська російська англійська
Президент вимагає безумовного і своєчасного виконання соціальних зобов'язань держави
13.11.2013 | 12:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Президент України Віктор Янукович вимагає від Кабінету Міністрів унеможливити випадки затримок соціальних виплат в країні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 13 листопада 2013 року.

Прем’єр-міністр наголосив, що Глава держави постійно тримає в центрі уваги питання соціального захисту людей. За його словами, випадки, пов’язані із затримками з виплати соціальної допомоги безробітним, допомог у зв’язку з нещасними випадками на виробництві, лікарняних, допомог при народженні дитини є просто викликом для державної політики.

«Президент категорично вимагає від Уряду, щоб подібні випадки були унеможливлені, а винні покарані», - заявив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду підкреслив, що знає про такі випадки не з довідок, а з постійного спілкування з людьми, зокрема зі своєї сторінки у соціальній мережі «Фейсбук».

«Щодня читаю звернення на своїй сторінці у «Фейсбуці». Коли шахтар з 25-річним стажем, який опинився на тривалому лікарняному питає: як мені пояснити родині, що я не отримую гроші, і на що нам жити, коли молода мама пише: тиждень не отримую допомоги, а я живу від виплати до виплати, чим мені годувати дитину, - що їм відповідати?» - запитав Глава Уряду керівників міністерств і відомств.

Він заявив, що саме з усвідомленням власної відповідальності і відповідальності тих членів Уряду, які зобов’язані ці проблеми вирішувати, він вимагає безумовного і вчасного виконання соціальних зобов’язань держави. «Таку жорстку вимогу поставив перед Урядом Глава держави», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку