українська російська англійська
На Луганщині з початку року вироблено сільськогосподарської продукції на 5 млрд. грн.
18.11.2013 | 13:55
Луганська ОДА

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації, за останні три роки питома вага виробництва продукції агропромислового комплексу Луганщини збільшилася з 2% до 3%. За підсумками роботи агропромислового комплексу Луганської області за 10 місяців поточного року вироблено валової продукції сільського виробництва на суму понад 5 млрд. грн.

Незважаючи на погодні умови, аграріями області намолочено 1 млн. 260 тис. тонн зернових та зернобобових культур високої якості, у тому числі 726,7 тис. тонн пшениці. На сертифіковані сховища надійшло 317,9 тис. тонн пшениці, з яких 94 % зерна відноситься до І-ІІІ класу, область забезпечено продовольчим зерном на новий маркетинговий рік.

Найбільший вклад до збору врожаю внесли господарства Троїцького, Сватівського та Старобільського районів, які зібрали понад 94 тис. тонн. Найбільша врожайність ранніх зернових та зернобобових культур отримана у агроформуваннях Троїцького (27,3 ц/га), Марківського (27,0 ц/га) та Сватівського (26,7 ц/га) районів.

Усіма категоріями господарств зібрано 300 тис. тонн овочів, понад 397 тис. тонн картоплі, 45,7 тис. тонн плодів та ягід. За рахунок власного виробництва забезпечується внутрішня потреба населення регіону у зерні, картоплі, овочах, рослинній олії, яйцях, поступово зростає рівень споживання молока та м’яса.

 

версія для друку