українська російська англійська
З початку року на Херсонщині збільшилося виробництво м'яса, молока, яєць
19.11.2013 | 17:20
Херсонська ОДА

За січень-жовтень поточного року по даним головного управління статистики у Херсонській області господарствами всіх категорій вироблено 55,9 тис. тонн м’яса в живій вазі, що на 1,3% більше, ніж у відповідному періоді минулого року, молока – 277,2 тис. тонн (на 0,9% більше), яєць – 930,8 млн. штук (у 2,1 раза більше).

Також, в сільськогосподарських підприємствах Херсонській області, включаючи фермерські господарства, виробництво м‘яса, молока та яєць збільшилось на 2,2%, 3,9% та у 2,9 раза відповідно. Середній надій молока від однієї корови, розрахований по середньому поголів’ю корів молочного стада, в порівнянні з січнем-жовтнем минулого року, збільшився на 195 кг і склав 4571 кг.

На сьогодні у галузі тваринництва в Херсонській області основний напрямок роботи – це збільшення виробництва обсягів тваринницької продукції за рахунок нарощування поголів’я, відродження тваринницьких ферм, підвищення продуктивності тварин.

З метою розвитку галузі тваринництва запроваджена програма розвитку тваринництва Херсонщини на 2010-2015 роки, яка затверджена рішенням обласної ради і передбачає поступовий розвиток галузі.

 

 

версія для друку