українська російська англійська
На Вінниччині 47 новоселів отримали сертифікати на квартири
20.11.2013 | 17:40
Вінницька ОДА

В урочистій обстановці заступник голови Вінницької облдержадміністрації Роман Аксельрод та голова правління Державного фонду сприяння  молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін  вручили 47 свідоцтв на право власності на квартири, придбані за програмами доступного житла в мікрорайоні  «Академічний» на землях  Бохоницької сільської ради Вінницького району.

Свідоцтва на право власності на квартири були вручені громадянам, які скористались механізмами здешевлення вартості іпотечного кредитування, зокрема  пільгового кредитування молоді за рахунок коштів Державного бюджету згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 № 584 та доступного житла (30/70)  відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 року № 140. Із 47 квартир, право на які здобули щасливі власники: 16 – однокімнатні, 21 двокімнатні,1 – трикімнатна і 9 чотирикімнатних.

Вітаючи новоселів, Леонід Рисухін підкреслив, що сьогодні Вінницька область займає почесне місце у першій п’ятірці регіонів, що мають найкращі результати  втілення у життя програми «Доступне житло».

Будівництво житлового району «Академічний» було розпочато  Концерном "Поділля" у 2008 році. Загальна площа забудови - 68 га, на яких будуть зведені 114 будинків з кількістю квартир – 7561, загальна площа житлового фонду – 381,2 тис. м кв.

Планом забудови цього мікрорайону передбачається розвинена соціальна інфраструктура (школа на 1200 учнівських місць, дитячий садок на 280 місць, дитячі та спортивні майданчики, 5 магазинів, 2 аптеки, кінотеатр тощо).

 Для підвищення якості забудови, використовуються передові технології та впроваджуються нові методи будівництва. Кожна квартира у житлових будинках мікрорайону обладнана індивідуальними котлами, міжкімнатними термостатами та термостатичними головками на обігрівачах, які дозволяють безпосередньо мешканцю регулювати та програмувати використання теплової енергії в квартирі. 

 

версія для друку