українська російська англійська
Учасники Міністерського засідання ОБСЄ привітали результати першого Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ
06.12.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках 20-го Міністерського засідання ОБСЄ у Києві відбулася презентація результатів роботи першого Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ, який було проведено у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (АРК, Україна) 20 липня – 1 серпня ц.р. під егідою Українського головування в ОБСЄ та у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом Надії і Добра.

Відкриваючи презентацію, представник Українського головування в ОБСЄ, Керівник Робочої групи ОБСЄ В’ячеслав Яцюк зазначив, що наша держава приділяє значну увагу вихованню молоді та юнацтва на засадах толерантності та недискримінації. «Ми віримо, що участь молоді допоможе ОБСЄ у досягненні цілей та завдань, які стоять на порядку денному Організації», - заявив він.

Дитячо-молодіжний саміт ОБСЄ проходив під гаслом: «Наші відмінності – це наше багатство, наша єдність – це наша сила». У ньому взяли участь понад 500 юнаків та дівчат з 43 держав-учасниць ОБСЄ та 8 партнерів зі співробітництва.

Організатори заходу сприяли отриманню молоддю ґрунтовних знань щодо діяльності ОБСЄ та надали можливість вільному спілкуванню з основних напрямків діяльності Організації, розширення міжнародних зв’язків з метою подальшої підтримки толерантності, взаємодопомоги та лідерських якостей.

«Юні учасники Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ допомогли створити яскраву, святкову атмосферу на цьому багатокультурному заході, де мир, дружба, взаємоповага та розуміння відкрили нове бачення як зробити світ кращим», - наголосила Голова Всеукраїнського благодійного фонду Надії і Добра Валентина Довженко.

Учасники презентації висловили сподівання, що заходи такого міжнародного рівня будуть й надалі підтримуватися наступними головуваннями в ОБСЄ.

 

версія для друку