українська російська англійська
У Дніпропетровську здано в експлуатацію будинок за програмою доступного житла
10.12.2013 | 14:54
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

У Дніпропетровську у рамках соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло» відкрито новий житловий будинок по вул. Мандриківська 51м. Тут житимуть родини, які постраждали внаслідок вибуху побутового газу у жовтні 2007 року у будинку по вулиці Мандриківська,127, та громадяни, які придбали квартири за програмою «Доступне житло». Голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков разом з головою обласної ради Євгеном Удодом та міським головою Іваном Куліченко вручив ключі новоселам від нових сучасних квартир.

Будинок має вигідне місце розташування, перебуваючи у центральній частині міста – на ж/м Перемога (Жовтневий район). До 17-поверхового будинку облаштовано під’їзні шляхи, тротуари з твердим покриттям, проведено озеленення території. 

Будівля обладнана всіма сучасними інженерними мережами та системами: віконні прорізи та балконні двері заповнені металопластиковими вікнами, газопостачання житлового будинку здійснюється природним газом,  підключено до мережі телефонізації, радіофікації та телебачення, зовнішнє оздоблення виконано фасадною штукатуркою.

Керівник регіону також наголосив, що можливість придбати власну квартиру і почати незалежне життя - справжнє щастя для сім'ї, особливо молодої.

 «Такі програми як «Доступне житло» - це довгострокові програми. Їх нагальна реалізація залежить від соціально-економічної і політичної стабільності в регіоні та країні.

Сьогодні на Дніпропетровщині ми підтримуємо цю стабільність. Саме це дає можливість молодим сім'ям планувати своє самостійне майбутнє. На сьогоднішній день програма є найпривабливішою пропозицією для молодих сімей, які починають трудову діяльність і прагнуть самостійно будувати своє життя у своєму власному домі», - сказав Дмитро Колєсніков.

Програма передбачає реальну можливість придбати власне житло за доступною ціною в кредит. Держава компенсує 13% з 16% річних за кредитом і фактично родина сплачує 3% річних.

Наразі у програмі беруть участь 20 будинків - в 5 містах і 3 районах області (Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Новомосковськ, Павлоград, Нікополь, а також Дніпропетровський, Петриківський та Верхньодніпровський райони). Цього року вже відкрився житловий будинок у Новомосковську на 128 квартир. Ведеться будівництво ще трьох будинків у Дніпропетровську на мікрорайоні «Лівобережний-3».

У жовтні 2012 року у Дніпропетровську на ж/м «Лівобережний- 3» відкрито перший будинок, збудований за цією програмою.

Довідково

Загальна кошторисна вартість будинку по вул. Мандриківська: 34 млн 102 тис. грн.

Термін будівництва: 2011 – 2013 роки.

Потужність об’єкта: загальна кількість квартир у будинку – 114, з них: 1-кімнатних –  54, 2-кімнатних – 2, 3-кімнатних – 52, 4-кімнатних – 6.

Загальна площа квартир: 6 967,02 кв. м., площа будівлі – 10 632,07 м. кв.

 

версія для друку