українська російська англійська
Підготовка спортсменів до участі у міжнародних змаганнях - важлива складова урядової політики, - О.Вілкул
12.12.2013 | 12:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Підготовка українських спортсменів до виступів на кращих світових міжнародних змаганнях є важливою складовою урядової політики. На цьому наголосив Олександр Вілкул, Віце-прем'єр-міністр, заступник голови Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в олімпійських, юнацьких олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських іграх, всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

«Підготовка українських спортсменів до виступів на кращих світових міжнародних змаганнях, у тому числі Олімпіаді-2014 в Сочі, є важливою складовою урядової політики. Міжнародні спортивні змагання – це публічна дипломатія, що вибудовує конструктивні відносини між державами через спорт», - сказав Олександр Вілкул.

12 грудня відбулося засідання Оргкомітету з підготовки спортсменів до міжнародних змагань під керівництвом голови Оргкомітету, Прем'єр-міністра України Миколи Азарова в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

Під час засідання обговорювалися питання підготовки спортсменів України до участі в ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року у м. Сочі (РФ).

На Зимову Олімпіаду поїде 51 український спортсмен. Українці змагатимуться у біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фрістайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, стрибках на лижах, лижному двоборстві, шорт-треці та бобслеї. На ХІ Зимових Паралімпійських іграх українські спортсмени виступатимуть у трьох видах спорту – лижних гонках, біатлоні та гірськолижному спорті.

 

версія для друку