українська російська англійська
Олександр Вілкул відкрив у Дніпропетровську новорічне казкове містечко
19.12.2013 | 18:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

«Що таке казкове містечко? Це містечко, в якому мріють. Але новорічне казкове містечко в Дніпропетровську – це  щось більше. Весь час люди мріяли про космос. Дніпропетровськ – космічна столиця України. Ми відкрили в цьому році Парк ракет, який є частиною цього казкового містечка. Три роки ми мріяли про те, що Петриківський розпис стане всесвітньою культурною нематеріальною спадщиною. І ця мрія реалізувалася. Нашу мультимедійну ялинку прикрашають малюнки в петриківському стилі. Я бажаю всім, хто прийде на це свято, яке ми створили для вас, мріяти. Я переконаний, що ваші мрії реалізуються», - сказав Віце-прем’єр Олександр Вілкул на урочистому відкритті обласної новорічної ялинки та новорічного казкового містечка в Дніпропетровську.

Понад 1000 дітей та дорослих взяли участь у відкритті обласної новорічної ялинки та новорічного казкового містечка в Дніпропетровську. Відкриття супроводжувалося святковим концертом дитячих колективів та феєрверком. З початком святкування нового 2014 року дітей та дорослих привітали також голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков та Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко.

Казкове містечко стало одним з найулюбленіших місць відпочинку не тільки мешканців, а й гостей міста. У минулому році його відвідало близько 1 мільйона дітей та дорослих.

Цього року обласна новорічна ялинка та казкове містечко у парку біля облдержадміністрації працюватимуть цілий місяць з 19 грудня по 19 січня, що на тиждень довше, ніж в минулі роки.

Біля 14-метрової новорічної ялинки, що виконана в стилі hi-tech, будуть проводитися різноманітні ігрові програми, виступати творчі колективи, буде розташований традиційний ярмарок з сувенірами, солодкою випічкою і гарячими напоями. Відвідувачів вітатимуть Дід мороз, Снігуронька та інші герої казок.

В новорічному казковому містечку встановлені сяючі фігури оленів, фантастичних птахів та десятків інших казкових персонажів, які виготовлені з маленьких ліхтариків. Кожне дерево в сквері прикрашене світовими новорічними гірляндами. У світловому фонтані в парку встановлені виготовлені з ліхтариків фігури лебедів. Загалом в казковому містечку засяяло понад 3 мільйони ліхтариків.

Цьогоріч казкове містечко розширило свої кордони порівняно з минулим роком. Ліхтариками та вогниками, тунелями з новорічних гірлянд прикрашені також і під’їзний шлях та пішохідні доріжки біля будинків облдержадміністрації та обласної ради. У квіткових клумбах на площі між будинками встановлено 10 яскравих куль, ліхтариками прикрашено алею Слави та Парк ракет.

У казковому містечку працюють атракціони, проходитимуть розважально-ігрові програми для дітей та дорослих, концерти за участі творчих колективів міст та районів області, а також артистів обласних театрів та студентів вищих мистецьких навчальних закладів.

У грудні-січні у всіх містах та районах Дніпропетровщини пройдуть казкові спектаклі, концерти в театрах та клубних закладах, книжкові виставки та музичні фестивалі.

версія для друку