українська російська англійська
Ю. Бойко: Документи, підписані за результатами Українсько-російської комісії, спрямовані на розвиток економіки
21.12.2013 | 14:31
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко вважає, що 14 документів, підписаних за результатами 6-го засідання Українсько-російської міждержавної комісії, матимуть позитивний вплив на економіку України і відновлення добросусідських торгівельно-економічних зв’язків із російськими партнерами.

Про це він заявив у прямому ефірі в програмі «Шустер Live».

«Вважаю, що результат 6-го засідання міждержавної комісії, яке відбулося у Москві, є позитивним. Ми зміцнили наші економічні зв’язки, отримали можливість надалі розвивати  виробничу кооперацію, відкривати у себе робочі місця, знизити навантаження у газових питаннях. Ми отримали можливість подальшого розвитку економіки в цілому», - зазначив Юрій Бойко.

Він наголосив, що останнім часом товарообіг між Україною і Росією значно зменшився, у зв’язку з чим Президентом України було поставлено завдання виправити цю ситуацію.

«Президентом було поставлене завдання відпрацювати два напрями:  ліквідувати обмеження у торгівельно-економічному співробітництві, у першу чергу, звичайно, вирішити газове питання, що стримувало наші відносини. Друге – розпочати проекти з виробничої кооперації, передовсім у високотехнологічних галузях, що дало б поштовх розвитку промисловості, робочі місця, податки, поштовх для всієї економіки країни», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Найважливішими питаннями, урегульованими за результатами 6-го засідання міждержавної комісії, Юрій Бойко вважає зняття обмежень у торгівельно-економічному співробітництві України та Росії, а також питання щодо вартості російського газу.

«Усі 14 підписаних документів мають прикладне значення. За пріоритетами я б виділив підписання дорожньої карти щодо зняття обмежень у торгівельно-економічному співробітництві – ми прибрали всі обмеження – спецмита, недопуск за сертифікатами, профілі ризику, квотування, усього близько 40 обмежень. І друге, це, звичайно, газове питання», - сказав Юрій Бойко.

 

версія для друку