українська російська англійська
Юрій Бойко: Україна і Китай розвивають стратегічне партнерство
21.12.2013 | 14:41
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Державний візит Президента України Віктора Януковича до Китаю підвів підсумки трьохрічної роботи з налагодження стратегічного партнерства між двома державами, а досягнуті під час візиту домовленості дозволять залучити в економіку України близько 30 мільярдів доларів китайських інвестицій.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко в ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Інтер».

«Візит до Китаю був свого роду підведенням підсумків трьохрічної роботи Президента України Віктора Януковича та його команди з налагодження відносин з Китаєм. Він дав дуже вагомі результати. Ми отримали інвестиції з Китайської республіки, підписали близько 15 документів, згідно з якими в Україну зайде близько  30 мільярдів доларів у вигляді кредитів, інвестицій, державно-приватного партнерства», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр наголосив, що ці проекти безпосередньо стосуються громадян України.

«Це доступне житло, заводи з газифікацї вугілля, проект «Повітряний експрес», реконструкція вугільної галузі, сільське господарство, будівництво порту в Криму і ще цілий ряд кредитів та інвестицій», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр зазначив, що державний візит Президента України до Китаю привернув увагу всього суспільства та був надзвичайно важливим для економіки.

«Якщо говорити про економіку, ми дуже багато отримуємо від співробітництва з Китаєм. Президент України Віктор Янукович завершив відкриття Китаю як повноцінного стратегічного партнера України», - підсумував Юрій Бойко.

 

версія для друку