українська російська англійська
Створюється ефективна система електронного цифрового підпису
14.01.2014 | 12:07
Прес-служба Міністерства юстиції

В Україні створюється ефективна національна система електронного цифрового підпису, інтегрована в сучасну світову систему. Вона сприятиме розширенню використання електронного документообігу. Про це повідомив начальник Управління функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України Дмитро Журавльов.

Міністерство юстиції України спільно з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України видали наказ «Про затвердження вимог до алгоритмів, форматів та інтерфейсів, що реалізуються у засобах шифрування та надійних засобах електронного цифрового підпису».

Наказом затверджено:

1)           Вимоги до алгоритмів формування ключів шифрування ключів та захисту особистих ключів електронного цифрового підпису та особистих ключів шифрування;

2)           Вимоги до форматів транспортних контейнерів особистих ключів електронного цифрового підпису та особистих ключів шифрування;

3)           Вимоги до інтерфейсів засобів криптографічного захисту інформації;

4)           Вимоги до форматів контейнерів зберігання особистих ключів електронного цифрового підпису, особистих ключів шифрування та сертифікатів відкритих ключів.

За словами Дмитра Журавльова, Наказ сприятиме забезпеченню технологічної сумісності програмно-технічних комплексів акредитованих центрів сертифікації ключів та підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з розробленням, виробництвом, сертифікаційними випробуваннями (експертними дослідженнями) та експлуатацією надійних засобів електронного цифрового підпису і засобів криптографічного захисту інформації, що застосовуються в системах електронного документообігу для забезпечення конфіденційності інформації.

 

версія для друку