українська російська англійська
Міжнародні організації відзначають досягнення України в дотриманні стандартів Цілей розвитку тисячоліття
15.01.2014 | 10:40
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Україна досягла відповідного рівня і виконує взяті на себе зобов’язання щодо Цілей розвитку тисячоліття, проголошених в рамках Декларації тисячоліття ООН. Про це на брифінгу в МОЗ України повідомив заступник директора Фонду народонаселення ООН/UNFPA Павло Замостян.

Також він підкреслив, що Україна є визнаним міжнародною спільнотою лідером в питанні планування сім’ї. «Це, фактично, єдина країна Східної Європи і Центральної Азії, в державній програмі якої закладено цільове фінансування забезпечення засобами контрацепції, що є найважливішою складовою в уникненні випадків важкої материнської захворюваності, смертності чи профілактики небажаної вагітності», – наголосив П.Замостян.

Досягнення України в галузі охорони здоров'я матерів і дітей у рамках дотримання стандартів Декларації тисячоліття ООН відмітили представники Дитячого фонду ООН в Україні/UNICEF та офісу з впровадження українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».

Учасники брифінгу також підкреслили поглиблення співпраці Міністерства охорони здоров’я України й міжнародних організацій в реалізації низки спільних проектів та висловили побажання розширити результативне співробітництво.

 

версія для друку