українська російська англійська
Мінприроди пропонує Прикарпаттю підписати природоохоронний меморандум з компаніями-забруднювачами
20.01.2014 | 15:15
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Підписати природоохоронний меморандум з найбільшими на Прикарпатті забруднювачами навколишнього середовища, такими, як Бурштинська теплова електростанція, закликав керівництво облдержадміністрації Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков.

«Йдеться про тристоронній документ який буде укладено між Міністерством екології та природних ресурсів України, обласною державною адміністрацією та підприємствами-забруднювачами, у якому будуть прописані усі основні природоохоронні заходи, які необхідно буде здійснити на виконання відповідних директив Європейського Союзу», - сказав Міністр.

Олег Проскуряков також наголосив: «Це не означає, що наявні в області підприємства не використовують очисні системи, проте стандарти постійно змінюються і те, що було нормою 10 років тому, сьогодні вже не відповідає чинним стандартам та нормам.»

Нагадаємо, 17 січня 2014 року в м. Калуш Івано-Франківської області під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова відбулося чергове виїзне засідання Міжвідомчої комісії з вивчення ситуації щодо комплексного розв’язання екологічних проблем у зоні впливу Домбровського кар’єру.

 

версія для друку