українська російська англійська
На Херсонщині 244 аптеки продають ліки від гіпертонії за пільговими цінами
06.02.2014 | 11:16
Херсонська ОДА

У Херсонській області продовжується робота з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, станом на 31 грудня 2013 року по області виписано з початку запровадження проекту більше 62 тис. рецептів на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Також проводиться робота з відшкодування аптечним закладам вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, згідно з наданими реєстрами.

Так, департаментом охорони здоров’я відшкодовано аптечним закладам області коштів на загальну суму з початку року у розмірі 4522,7 тис. грн, що становить 100% від отриманих коштів.

А кількість рецептів, за якими здійснено часткове відшкодування вартості лікарських засобів становить 436,6 тис.

Загалом же на 31 грудня поточного року департаментом укладено угоди з 73 аптечними закладами, які беруть участь у пілотному проекті та мають 244 аптечних філіалів, приватної та комунальної власності.

Найкращі ж показники з реалізації пілотного проекту мають Новотроїцький, Бериславський і Великоолександрівський райони, а також  м. Херсон.

 

 

версія для друку