українська російська англійська
Б. Жебровський: Менеджери ЛЕГО у захваті від п'ятирічних українських конструкторів
15.02.2014 | 12:05
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Під час зустрічі заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського з директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом обговорено виконання спільного Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та ЛЕГО Фаундейшн (Програма Сприяння Освіті).

Сторони розглянули подальші плани в реалізації програми «Сприяння освіті» в  Україні,  яка стала п'ятою державою у світі, що приєдналась до Програми. Серед країн-учасниць  проекту – Бразилія, Китайська Народна Республіка,  ПАР та Індія.

Майкл Ренвілард також взяв участь у Всеукраїнському навчально-методичному семінарі з питань роботи за програмою «ЛЕГО-конструювання». Зокрема,  він побував у  дитячому садку  № 804 Оболонського району м. Києва на  заняттях з ЛЕГО-конструювання для дітей різного віку. Майкл відмітив творчий підхід українських педагогів та дітей  до ЛЕГО-конструювання. 

12-27 лютого 2014 року проходить навчально-методичний  семінар за програмою «ЛЕГО - конструювання». Участь у ньому беруть  педагоги дитячих садків міст Донецька, Дніпропетровська, Львова, Одеси та Харкова, залучених до проекту «Сприяння освіті».

Педагоги дошкільних навчальних закладів міста Києва, які є учасниками проекту, поділяться напрацьованим досвідом роботи з впровадження ЛЕГО-конструювання.  Будуть проведені презентації, відкриті заняття, круглі столи, майстер-класи та інші заходи.

Лего-конструктор став важливим елементом навчально-виховного процесу.

 

версія для друку