українська російська англійська
Залучення значних обсягів інвестицій в економіку та спрощення умов ведення бізнесу - основні завдання Мінекономрозвитку
11.03.2014 | 18:06
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

На сьогодні основними завданнями Мінекономрозвитку є забезпечення залучення в економіку країни значного обсягу інвестицій, а також максимальне спрощення умов ведення бізнесу, зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в інтерв’ю радіо «Эхо-Москвы».

Він повідомив, що наразі тривають перемовини з організаціями – основними інвесторами України про можливе збільшення обсягів фінансування проектів і вже є певні позитивні результати.

«Одна з останніх моїх зустрічей була з представниками Світового банку, який збільшує свою присутність в Україні стосовно інвестиційних проектів та інших своїх проектів ушестеро проти 2013-го року. Тобто цьогоріч це 3 млрд долл.», повідомив Павло Шеремета.

Також Міністр наголосив, що зараз тривають переговори з Міжнародним валютним фондом, зокрема місія МВФ наразі працює в Києві.

На його думку, залучення в Україну додаткових фінансових ресурсів і спрямування частини їх на забезпечення макроекономічної стабілізації у перспективі дозволить країні повернутися на світові фінансові ринки.

Разом із необхідністю залучення фінансових ресурсів, Павло Шеремета вважає дуже важливим максимальне спрощення умов ведення бізнесу в Україні.

«Наш дороговказ – увійти до десятки країн за легкістю ведення бізнесу рейтингу Світового банку. Це наш маяк. Звісно, ми прийдемо до нього через 2–3 роки, але це наш орієнтир. І законодавство, яке ми готуємо, виходить саме з необхідності досягти цієї мети», – підкреслив Міністр.

 

 

версія для друку