українська російська англійська
Підприємства Полтавщини за два місяці виробили продукції на 2,5 млрд. грн.
09.04.2014 | 12:13
Полтавська ОДА

Обсяг виробленої промислової продукції на провідних підприємствах машинобудування, металообробки та металургії області за січень–лютий цього року складає більше 2,5 млрд. грн. Про це повідомив на розширеному засіданні постійної комісії з питань промислової політики, підприємства та інвестицій Полтавської облради в. о. директора департаменту нафтогазового комплексу, промисловості, екології та ресурсів ОДА Ілля Чередниченко.

«Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції зросло на 91,5%, - зазначив він, звертаючись до присутніх. - Текстильне виробництво зросло на 26,9%, а добувна промисловість і розроблення кар’єрів на 5,9%. Найбільший спад виробництва відбувся у машинобудуванні, виробництві виробів з деревини та металургійному виробництві».

За словами Іллі Чередниченка, більша частина регіону спрацювала з позитивними результатами. Найкращих результатів за два місяці цього року серед провідних підприємств області досягли: ТОВ „Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”, ВАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю”, ПАТ „Кременчуцький завод дорожніх  машин” та ПАТ „Полтавський турбомеханічний завод”.

У той же час за ці 2 місяці знизився випуск продукції  в порівнянні з відповідним періодом до минулого року на таких підприємствах, як ВАТ „Полтавський автоагрегатний завод”, ПАТ „Електромотор”, ПАТ „Кременчуцький колісний завод”, ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод”, ПАТ „Хорольський механічний завод” та ряд інших.

Основними причинами спаду обсягів виробництва на промислових підприємствах залишається низький рівень замовлень від споживачів на продукцію підприємств, недостатній обсяг обігових коштів, висока вартість комплектуючих та матеріалів, збільшення вартості електроенергії, - зазначив Ілля Чередниченко.

версія для друку