українська російська англійська
Весь український флот буде виведено з Криму, - Михайло Коваль
11.04.2014 | 18:37
Прес-служба Міністерства оборони

Весь український флот буде виведено з Криму. Про це сьогодні, 11 квітня, повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Це наш флот, і він йде до наших берегів. Ми маємо домовленість із російською стороною про виведення кораблів та військової техніки. Схема така, що один літак вилітає сам, а 2 вивозять в розібраному стані на трейлерах. Те ж саме стосується кораблів – один виходить своїм ходом, інші два до нового місця дислокації буксирують», – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

«Першими  у цьому процесі стали ракетний катер «Прилуки» і танкер «Фастів». Усього в Криму знаходилося 70 кораблів, серед яких бойові кораблі та допоміжні судна Військово-Морських Сил. Не будуть виведені лише ті кораблі та судна, які підлягають утилізації. Їх буде утилізовано на місці», – підкреслив Михайло Коваль.

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України повідомив, що вчора, 10 квітня, з території Криму були вивезені бойовий вертоліт Ка-29 і літак МіГ-29. Він також зазначив, якщо з танками з Перевального проблем не було, то автомобільна техніка вийшла практично знищеною.

Зараз на території Криму залишаються українські військові моряки, які займаються питаннями виводу техніки.

 

версія для друку