українська російська англійська
Віталій Ярема: Збройні Сили України спроможні захистити українську незалежність і українську державу
11.04.2014 | 19:16
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема заявив, що на сьогоднішній день українська армія спроможна захистити державу.

Про це Віталій Ярема сказав у п’ятницю, 11 квітня, під час наради Прем’єр-міністра України з головами ОДА, міськими головами, керівниками силових структур та представниками промисловості східних областей в місті Дніпропетровську.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра, протягом останніх років українське військо практично було занедбане, і коли для України  виникли зовнішні загрози, і Збройні Сили були підняті по тривозі, то стало очевидним, що технічно українська армія не здатна на захист.

Віталій Ярема нагадав, що тоді Уряд прийняв рішення спрямувати значні кошти з резервного фонду «на підняття обороноздатності нашої країни, для того, щоб забезпечити українське військо відповідними технічними військовими засобами». «І сьогодні, як доповідає Генеральний штаб, Збройні Сили України спроможні захистити українську незалежність і українську державу», - наголосив він.

 

версія для друку