українська російська англійська
У столиці триває підготовка до відзначення Дня Перемоги
28.04.2014 | 16:40
Київська МДА

Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці інформує, що у столиці триває підготовка до відзначення Дня Перемоги.

У рамках святкових заходів 5 травня відбудеться привітання ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні у Київському міському клінічному шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни у Пуща-Водиці.

6 травня у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться урочиста зустріч керівництва Київської міської державної адміністрації з Героями Радянського Союзу, Героями Соціалістичної праці, учасниками бойових дій, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці міста Києва.

Безпосередньо 9 травня протягом дня триватимуть меморіальні та святкові заходи. З 8:00 відбуватимуться ритуали пам’яті з покладанням квітів до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії Ватутіну М. Ф., могили Невідомого солдата.

Епіцентром тематичних подій цьогоріч стане територія Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни». Об 11:00 біля музею розпочнеться церемонія запалення Вогню Слави та покладання гірлянди Військової Слави. Програму продовжить концерт «Пісні Перемоги».

Також протягом травня у закладах культури та освіти триватимуть мистецькі заходи, присвячені Дню Перемоги, концерти, творчі зустрічі з ветеранами, кінопокази, тематичні виставки.

 

 

версія для друку