українська російська англійська
Людмила Денісова: На реалізацію програми компенсації компослуг у бюджеті закладено 3 млрд. грн.
29.04.2014 | 13:39
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

На фінансування програми компенсації комунальних послуг знадобиться 3 млрд. грн. Дане питання вже узгоджено з МВФ і ці кошти закладені у Державному бюджеті. Про це у ході робочої наради з адміністративним активом Одеської області заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

"Незважаючи на підвищення тарифів, з 1 липня 4,5 млн. сімей не платитимуть ні копійки більше. Їм буде надана державна підтримка і розмір їх платежів за комунальні послуги не зміниться", - сказала Людмила Денісова.

Міністр підкреслила, що цього вдалося досягнути завдяки житловим субсидіям, які будуть надані 1,5 млн. сімей. Крім того, за її словами, ще 3,5 млн. сімей отримають компенсацію при оплаті житлово-комунальних послуг.

Також Людмила Денісова запевнила, що всі квітневі пенсії та виплати малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства виплачено. Більше того, вже розпочато фінансування державних соціальних допомог і пенсійних виплат травня. "Гарантую, всі ветерани та люди похилого віку отримають належні їм виплати вчасно", - наголосила вона.

Наразі, зауважила Міністр, Міністерство працює над тим, аби погасити борги по фондах соціального страхування.

 

версія для друку