українська російська англійська
Протягом вихідних до Київського Міського координаційного центру для допомоги біженцям із Криму звернулися 26 осіб
05.05.2014 | 11:14
КИЇВСЬКА МДА

У департаменті соціальної політики Київської міської державної адміністрації повідомили, що протягом вихідних до Міського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, звернулися 26 осіб.

Спеціалісти координаційного центру продовжують консультувати переселенців із різноманітних питань. Серед найбільш хвилюючих: пенсійне забезпечення, працевлаштування та влаштування дітей до навчальних закладів столиці.

Загалом з початку роботи центру (22 березня 2014 року) різноманітну допомогу за зверненнями отримали 2 177 осіб, які прибули до Києва з Криму.

Зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

Основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби за необхідністю вирішують питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім, хто цього потребує, у медзакладах комунальної власності столиці тощо.

 

версія для друку