українська російська англійська
Людмила Денісова: До 8 травня всі ветерани та інваліди війни отримають свої пенсії за травень
06.05.2014 | 16:24
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на брифінгу перед журналістами, наголосила, що до 8 травня всі ветерани та інваліди війни отримають свої пенсії за травень.

За словами Міністра, станом на 5 травня вже профінансовано 15% травневих пенсійних виплат, на фінансування яких цього місяця загалом виділено 20,4 млрд. грн. Вона підкреслила, що, в першу чергу, вже до 8 травня свої пенсії отримають ветерани та інваліди війни.

"Життєзабезпечення ветеранів війни підтримується системою пільг та компенсацій. Зокрема, вони користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання палива, скрапленого газу, оплату послуг зв'язку, безоплатним проїздом у міському, приміському та міжміському транспорті. Зауважу, що кошти на ці потреби передбачені у держбюджеті на цей рік", - наголосила Людмила Денісова.

Міністр також зазначила, що протягом І кварталу у підвідомчих санаторіях Мінсоцполітики пройшли санаторно-курортне лікування майже 4,5 тис. ветеранів війни та інвалідів. Загалом у 2014 році планується оздоровити 15 тис. таких громадян. "Цього року, на жаль, ми не можемо забезпечити санаторно-курортне лікування ветеранів війни у двох санаторіях, що знаходяться на території Криму. Їм буде нарахована компенсація у розмірі 360 грн. Наразі ми шукаємо варіанти, аби знайти заміну цим закладам на материковій частині України. Зокрема, Мінсоцполітики веде переговори з Державним управлінням справами Президента, для того, щоб використовувати підвідомчі їм санаторії для оздоровлення і ветеранів, і дітей", - відзначила Людмила Денісова.

 

 

 

версія для друку